-
Összes babzsákfotel együtt
-
Töltőanyag (első osztályú polisztirol gyöngy)
-
Baba-mama párnák
-
Gyerek, tini babzsákok
-
Felnőtt és óriás babzsákok
-
Babzsák kanapék, nyugágyak
-
Babzsák puffok
-
Kutya-macska fekhelyek
-
Lakáskiegészítők
-
Mobil / könyv / tablet - tartó babzsákok
-
Fotós babzsák / fényképezőgép tartó babzsák
-
Díszpárnák, kispárnák, nagypárnák
-
Azonnal elvihető (raktárból)
Iratkozz fel hírlevelünkre!
Iratkozz fel hírlevelünkre és exkluzív promóciókkal, akciókkal és kuponokkal lepünk meg!
Mindenki szeret ilyenkor kikapcsolni és végre elszabadulni a tengernyi munkától. Van, aki egész évben alig várja, hogy a családjával tölthessen minél több időt, aktívan, nevetve és kirándulva, játszva nagyokat. Van, aki némi ÉN-időt szeretne magára szánni, csendes békében és nyugalomban elvonulni. Akad, aki alig várja a haverokkal bulizást, mert egész télen nincs rájuk ideje, sem energiája.
A nyár miről másról is szólhatna, mint a nyaralásról. Na de azt mégis hogyan?!
Mindenki szeret ilyenkor kikapcsolni és végre elszabadulni a tengernyi munkától. Van, aki egész évben alig várja, hogy a családjával tölthessen minél több időt, aktívan, nevetve és kirándulva, játszva nagyokat. Van, aki némi ÉN-időt szeretne magára szánni, csendes békében és nyugalomban elvonulni. Akad, aki alig várja a haverokkal bulizást, mert egész télen nincs rájuk ideje, sem energiája.
TE hogyan szeretsz pihenni? Mi jelenti számodra az igazi kikapcsolódást?
Én úgy gondolom, mindenre jó és kell is időt szánni. Nagyon fontos az egyensúly megteremtése az életedben. Bármelyik lehetőséget hanyagolod el, az nagyon erős hatással van a többire is, vagyis sok múlik azon, mennyire figyelsz oda, hogy kellő és minőségi időt szánj mindenre.
Család – az egyik legfontosabb dolog az életben! Ha nincs rendben a magánélet, a család, akkor sajnos borul minden terv és egyensúly. Érdemes előre megtervezni mivel, hol, hogyan töltitek együtt tartalmasan a közös időt és a szabadságot. Élményeket gyűjtsetek, ne csak arról szóljon, hogy minél előbb legyünk túl az egészen. Ne az időjárástól függjön a jókedvetek! Ha kánikula van, azt használjátok ki, legyetek minél többet a szabadban, a strandon, mozogjatok nagyon sokat és élvezzétek a napsütést, természetesen vigyázva, ügyelve arra, hogy ne szenvedjen kárt a bőrötök a káros sugaraktól. Ha van saját nyaralótok, érdemes beszerezni egy ZigZag családi kanapét a kertbe. óriási viháncolásokat csaphattok rajta a gyerekekkel, éjjel meg remekül lehet bámulni a csillagokat, vagy a mécses fényét mélázva, kényelmesen elterülve és összekucorodva együtt, egy nagy kupacban. Ha viszont esik, akkor se szomorkodjatok. Készüljetek izgalmas társasjátékokkal, keressétek fel a környék zárt és védett nevezetességeit, menjetek el moziba, cukrászdába, fedezzétek fel a múzeumokat, kiállításokat. Életre szóló élményekkel fogtok gazdagodni és a gyerekek észrevétlenül fogják magukba szívni a tanuláshoz szükséges információkat. Mennyivel izgalmasabb együtt végigbarangolni egy múzeumot, mint a suli kötelező, ámde gyakran rémesen unalmas programjai. A családi kanapé ilyenkor bent szolgál majd arra, hogy egy jó kis mese mellett kivárjátok az eső végét.
ÉN-idő – is rendkívül nagy fontossággal bír, hiszen ha TE nem vagy kellően feltöltődve, képtelen leszel adni a környezetedben élőknek az energiáidból. Gondoskodj arról, hogy jusson elég időd a saját kedvteléseidre, és ezeket élvezd is ki alaposan! Kapcsold ki a telefonod, felejtsd el a családot egy kis időre, addig helyezd őket megfelelő biztonságba, hogy ne lelkiismeret furdalással és idegességgel teljen az időd. Legyen saját hobbid, sportod, kedvtelésed, bármi, ami igazán szórakoztat, feltölt és kikapcsol. Ha megteheted, ilyenkor csak merengj, egy kellemes és kényelmes babzsákban elterülve, hallgass zenét, olvass, nézd meg azokat a filmeket, amiket a család mellet nem tudsz. Töltődj és pihenj, kell az energia, hogy aktívan élhesd meg az életed többi részét.
Haverok, buli, fanta! – ez a szlogen már kitörölhetetlenül égett bele a korosztályomba. Erről mindenkinek eszébe jut a saját bulis korszaka és a néhány évvel ezelőtti énje. Ugye így van? Na látjátok! Mennyire esne jól kicsit visszaidézni a múltat egy fergeteges bulival?! Nem feltétlenül a Sound-ra gondolok, de ha van kedved, akkor ne fogd vissza magad, menj és bulizz, élvezni fogod, ha ez kikapcsol és szereted. Egyszer élsz, tedd meg még ma, amire igazán vágysz. Ha nincs kedved a tömegben csápolni szervezz egy remek házibulit! Lepd meg magadat és a barátaidat azzal, hogy néhány sör, vagy minőségi borok mellett heverészhetnek ellazulva a kertedben a babzsákjaidon. Hidd el nagyon hálásak lesznek az élményért és ők is igyekezni fognak beszerezni néhány vagány babzsákot, hogy viszonozhassák a te gondoskodásodat.

Bármivel töltöd is a nyarat, bármit is tervezel, akár belföldön, akár külföldön, tedd teljes szívvel és odaadással, mert ezek az élmények teszik különlegessé a saját és a családod életét.
Jó nyaralást kívánunk mindenkinek! Találkozunk veletek ugyanitt, miután mi is jól kipihentük magunkat! Viszlát babzsákimádók!










